Menu
X

Ми співпрацюємо з підприємствами різної форми власності – як державної, так і приватної. Зокрема, товариство працює з бюджетними та державними установами, органами місцевого самоврядування, індивідуальними підприємцями, фермерськими господарствами, активно залучає до співробітництва дилерів білоруських виробників.

Компанія надає своїм клієнтам послуги з  лізингу та купівлі-продажу з розстрочкою платежу. ТОВ «Промагролізінг-Україна», на відміну від більшості українських лізингових компаній, не залежить від банківського фінансування. Це у свою чергу, дозволяє нам пропонувати клієнтам більш лояльні та конкурентні умови угод та співробітництва.

Серед клієнтів найбільшим попитом користується техніка наступних  виробників:

  •  трактори  ВАТ «Мінський тракторний завод». У світовому виробництві колісних тракторів частка цього машинобудівного підприємства становить 8-10%.
  • більш ніж у 70 країн світу експортується техніка ВАТ «БелАЗ». Це керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ», на частку виробництва якого припадає  третина світового ринку  кар’ єрних самоскидів.
  • ще одне відоме потужне підприємство —  ВАТ  «МАЗ» — керуюча компанія холдингу «БЕЛАВТОМАЗ» — виробник вантажної і пасажирської техніки. Продукція цього заводу знайома багатьом користувачам не тільки у країнах СНД, а і у Європі, Азії, Латинській Америці, багатьох арабських країнах.

ВАТ «АМКОДОР» — керуюча компанія холдингу »- виробник спецтехніки, що експортується більш ніж у 30 країн світу.

ВАТ «Мінський завод колісних тягачів» — виробник автотехніки для нафтогазового комплексу.. Майже половину своєї продукції підприємство відправляє на експорт більш ніж у 12 країн світу

ВАТ «Штадлер-Мінськ» -це нове підприємство  з виробництва залізничного транспорту. Його було відкрито у листопаді 2014 року в м.Фаніполі за  ініціативою Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Базові умови лізингу:

Географія діяльності — вся територія України;
Вид угоди — лізинг;
Термін лізингу — до 36 місяців;
Авансовий платіж — від 20% вартості майна;
Середньорічне подорожчання — від 4,9% (в залежності від фінансового стану лізингоодержувача, терміну лізингу і структури угоди);
Валюта за договором — гривня;
Балансоутримувач –  одержувач лізингу;
Погашення лізингових платежів — щомісячно;
Страхування майнових ризиків забезпечує лізингодавець.

Перелік необхідних документів для розгляду угоди:

АНКЕТА для юридичної особи
АНКЕТА фіз.особи
АНКЕТА ФОП
ЗАЯВКА
Перелік документів експрес-аналіз
Перелік документів від лізингоодержувача необхідних для укладання  договору фінансового лізингу

РАЗРАБОТАНО В INDIGO